WALENTYNKI 2013

Dziewczyno! Podaruj swojemu mężczyźnie własne piękne fotografie, zamów sesję fotograficzną i zamień się dla Niego w modelkę. Poczuj się piękna i spraw mu niezwykły prezent samą sobą.

Mężczyzno! Uszczęśliw swoją Damę, spraw by poczuła się piękna i kobieca, podaruj Jej sesje zdjęciową i sam podziwiaj piękno swojej ukochanej.

Walentynki 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sesje już od 200 PLN za 10 profesjonalnych fotografii.

Oferujemy wykonanie zdjęć u Państwa, dla Państwa wygody i dobrego samopoczucia. Zaaranżujemy niezwykle klimatyczne ujęcia we wnętrzach w naturalnym oświetleniu lub przy użyciu lamp błyskowych. Na terenie Szczecina dojazd bez dodatkowych opłat. Fotografujemy panie lub pary.

Wykonujemy także sesje plenerowe oraz w studio.

Z okazji walentynek proponujemy zdjęcia z zakresu portret, bielizna, akt. W stylistyce romantycznej, zmysłowej bądź lekko wyzywającej – tak aby oddać uczucia ze smakiem na fotografiach. Jakie będą to zdjęcia decydują Państwo. Gwarantujemy miłą i wesołą atmosferę na sesji, mamy duże doświadczenie w pracy nawet z nieśmiałymi osobami, gdy efekty zaskakują samych zainteresowanych.

Aby w prosty sposób zamówić sesję oraz uzyskać szczegółowe informacje o ofercie wystarczy skorzystać z FORMULARZA KONTAKTOWEGO lub z podanego numeru telefonu bądź maila.

Zapraszamy do obejrzenia przykładowych zdjęć. Poniższe fotografie zostały wykonane do portfolio, gwarantujemy całkowitą prywatność wykonanych dla Państwa fotografii.

Walentynki 2013Walentynki 2013Walentynki 2013Walentynki 2013

Walentynki 2013Walentynki 2013Walentynki 2013Walentynki 2013Walentynki 2013Walentynki 2013Walentynki 2013Walentynki 2013