Studniówki 2013

Zapraszamy do skorzystania z oferty reportażu studniówkowego. Proponujemy bardzo atrakcyjne warunki dla grup studniówkowych, stały niski koszt od osoby, pełen reportaż w formie cyfrowej, możliwość zamówienia odbitek zdjęć grupowych. Tworzymy dynamiczne ujęcia z zabawy w tańcu i wyważone podczas uroczystego poloneza, zdjęcia grupowe, w tym minisesje dla par czy grup przyjaciół. Uwieczniamy występy artystyczne, podziękowania dla nauczycieli, robimy ujęcia portretowe pań w pięknych kreacjach i szykownie ubranych panów ukazując dojrzałość młodzieży i podniosłość balu maturalnego.

Zapraszamy serdecznie do KONTAKTU po szczegóły oferty.

 
Zdjęcie z zabawy studniówkowej - balu maturalnego.
Zdjęcie z zabawy studniówkowej - balu maturalnego.
Zdjęcie z zabawy studniówkowej - balu maturalnego.
Zdjęcie z zabawy studniówkowej - balu maturalnego.Zdjęcie z zabawy studniówkowej - balu maturalnego.Zdjęcie z zabawy studniówkowej - balu maturalnego.Zdjęcie z zabawy studniówkowej - balu maturalnego.Zdjęcie z zabawy studniówkowej - balu maturalnego.Zdjęcie z zabawy studniówkowej - balu maturalnego.
Zdjęcie z zabawy studniówkowej - balu maturalnego.Zdjęcie z zabawy studniówkowej - balu maturalnego.Zdjęcie z zabawy studniówkowej - balu maturalnego.