Ślub

Fotografia Ślubna

Dzień ślubu to jedyny taki dzień w życiu. Dzień pełen emocji, łez szczęścia, radości, uśmiechu i niezapomnianych chwil. Utrwalcie je Państwo na fotografiach, na których najważniejsi jesteście Wy i Wasze uczucie. Pozwólcie fotografowi ślubnemu złapać w kadr te ulotne momenty z dnia ślubu, z sesji, których już nie da się powtórzyć, ale do których wspaniale będzie wracać po latach oglądając zdjęcia, wspominając wspólnie ten dzień z rodziną i przyjaciółmi.

Nie tylko ceremonia, czy pierwszy taniec weselny są ważne, ale każda chwila tego dnia. Dlatego oferuję Państwu także pełną obsługę fotograficzną przez cały dzień ślubu.

Oferuję Państwu najwyższą jakość zdjęć ślubnych, niemalże nieograniczone możliwości powiększeń i najpiękniejszą plastykę obrazu.

nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Zdjęcia otrzymują Państwo już w tydzień po wybraniu ujęć. Wyboru mogą Państwo dokonać już po jednym dniu od uroczystości. Zdjęcia są zapisywane w formacie RAW, na „cyfrowej kliszy”, dla zapewnienia najwyższej jakości obrazu. Wywoływane są do formatu .jpg do przeglądania, publikacji i druku na każdym komputerze.

Wszystkie wybrane ujęcia mogą otrzymać Państwo nagrane na płycie DVD niezabezpieczonej przed kopiowaniem. Pozwala to w prosty sposób przegrać zdjęcia i udostępnić rodzinie oraz znajomym. Na płycie pliki nagrane są w dwóch rozmiarach – mniejszym: do przeglądania na każdym, nawet starszym komputerze, do publikacji na portalach społecznościowych, przesyłania przez internet, oraz w pełnym wymiarze.

Fotografie mogą być umieszczone w tradycyjnym albumie ślubnym, bądź wydrukowane w formie fotoksiążki. Wybrane ujęcia są układane chronologicznie w interesujący sposób.

Posiadam certyfikat fotografa uroczystości religijnych nr 372/2009 wydany przez Wydział Duszpasterski Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej.

Działam w Szczecinie oraz w okolicznych miejscowościach. Police, Gryfino, Świnoujście, Miedzyzdroje, Stargard Szczeciński, Goleniów, Nowogard, Dobra, Myślibórz, Ińsko, Gryfice. Zapraszam także każdą parę z regionu, do 50km od Szczecina bez dodatkowych kosztów, z większych odległości z dopłatą.

Moja oferta skierowana jest do osób pragnących eleganckich fotografii, zarówno klasycznych i estetycznych, jak i z dozą humoru i fantazji.

Pakiet srebrny

Oferta zawiera pełen reportaż z ceremonii w kościele, gratulacje, zdjęcia grupowe z Parą Młodą przed kościołem oraz 2 godziny reportażu z zabawy weselnej.

Wykonuję do 400 ujęć, z których wybierają Państwo 40 zdjęć, których ostateczna edycja jest z Państwem dokładnie omawiana.

 

Pakiet złoty

Całodzienna obsługa fotograficzna. Uwiecznię przygotowania panny młodej, wizytę u fryzjera, wizaż, ubieranie, przyjazd Pana Młodego, błogosławieństwo, uroczystość w kościele, gratulacje, zdjęcia grupowe, powitanie na sali weselnej, pierwszy taniec, krojenie tortu, ujęcia z zabawy, ujęcia grupowe, oczepiny.

Wykonuję do 1000 ujęć, z których wybierają Państwo 150 zdjęć, których ostateczna edycja jest z Państwem dokładnie omawiana.

 

Pakiet Platynowy – Fotoreportaż + sesja plenerowa

Sesję plenerową sugeruję wykonać w innym terminie niż Dzień Ślubu. Pozwoli to na uniknięcie stresu, w tym i tak już napiętym dniu, pozwoli na poświęcenie większej ilości czasu na sesję, umożliwi Państwu dobrą i nieskrępowaną zabawę, co przełoży się na efekty w postaci niezapomnianych fotografii. Plener może odbyć się w wybranym przez Państwa miejscu, jak również mogą Państwo skorzystać z sugestii co do jego wyboru.

Wykonuję do 300 ujęć, z których wybierają Państwo 40 zdjęć do końcowej obróbki i retuszu.