Sesje zdjęciowe

Sesje

indywidualne i grupowe

Indywidualne sesje fotograficzne są wyjątkowym produktem, w którym najważniejszą osobą jesteś Ty. Oferuję sesje w ciekawych plenerach, w studio, w mieszkaniach, lokalach, miejscach i okolicznościach wybranych przez Ciebie.

 

Zapewniam pełną aranżację, stylizację, możliwość zapewnienia profesjonalnego wizażu i doradztwa.

Sesja jest ofertą dla Ciebie, jeżeli pragniesz:

  • poczuć się jak prawdziwa fotomodelka
  • mieć niebanalną pamiątkę na całe życie
  • ofiarować bliskiej osobie piękny i niezapomniany prezent, który współtworzysz, w formie wielkoformatowej fotografii (niemalże nieograniczonej wielkości dzięki profesjonalnemu sprzętowi)
  • sprezentować bliskiej osobie całą tę zabawę przed obiektywem aparatu, zachwyt efektami i wspaniałą pamiątkę
  • stworzyć swój nowy wizerunek dla kontaktów zawodowych, biznesowych, towarzyskich
  • wykonać profesjonalne portfolio fotograficzne, aby móc zaistnieć jako model/modelka
  • stworzyć wspólnie z rodziną, przyjaciółmi oryginalny album zdjęć
  • jako firma zintegrować zespół pracowników

Na sesje zapraszam do Szczecina i w okoliczne plenery. Każdą sesje fotograficzną możemy także zrealizować w wybranym przez Ciebie miejscu.

Otrzymują Państwo produkt końcowy w wielu wariantach, ale zawsze najwyższej, profesjonalnej jakości.

 

Sesja fotograficzna

Sesje zdjęciowe skierowane są zarówno do osób nastawionych na zaistnienie w branży fotomodelingu, początkujących modelek i modeli, jak i ludzi pragnących wyjątkowej sesji fotograficznej dla siebie, jako prezent dla bliskiej osoby, jako pamiątki na lata, jako elementu kreacji nowego wizerunku.

W razie potrzeby dostarczam oraz omawiam oczywiście temat zdjęć.  W trakcie zdjęć dopracowujemy każde ujęcie, na bieżąco otrzymujesz wskazówki co do póz, mimiki i najkorzystniejszego ustawienia. Dzięki wprowadzeniu na sesji luźnej, zabawnej atmosfery, wydobędę z Ciebie niespodziewaną ekspresję, a efekty zdjęć Cię zaskoczą. Jako efekt sesji otrzymujesz  wyretuszowane i wyedytowane zdjęcia w liczbie 10 sztuk w formie cyfrowej.

Makijaż wykonujesz samodzielnie, w zakresie którego służę doradztwem i wskazówkami.

 Sesja aktu

Najbardziej wymagający typ sesji zarówno dla pozującej osoby jak i dla fotografa.

Fotografia aktu

Sesje wykonuję zarówno w plenerach jak i wnętrzach czy studio. Gwarantuje wspaniałą, intymną atmosferę i niezwykłe efekty sesji, niebanalne odzwierciedlenie piękna. Całość sesji aktu trwa dłużej dla Twojego większego komfortu, za to otrzymujesz z niej wyretuszowane i wyedytowane fotografie  w liczbie 20 sztuk w formie cyfrowej. Masz pełną gwarancję dyskrecji wykonanej usługi.

 

 

 

Folio grupowe

Oferta skierowana do odbiorców potrzebujących ujęć grupowych: zespołów muzycznych, sportowych, grup artystycznych, tanecznych; dla „paczki” przyjaciół, dla firm jako sposób na integrację zespołu pracowników, dla celów wizerunkowych.

Koncept sesji, zaangażowane środki oraz lokalizacja omawiane są dokładnie z odbiorcą. Każdy aspekt zdjęć jest dostosowywany do indywidualnego zapotrzebowania klienta.